Czas na relację z drugiego tygodnia naszych wakacyjnych aktywności! Było świetnie!!👍Pogoda dopisała. ☀️🌞 Tak jak obiecaliśmy, dzieci mogły się u nas wyszaleć. 🤸‍♂️⛹️‍♀️🤼‍♀️ Wchodziły na nasze „małpie drzewo”,🌳 bawiły się w szałasie 🛖 i budowały jego wersję mini, ugniatały „ciasto” i inne mieszanki, 🥣 bawiły się w podchody i tak dalej… Nie zabrakło też rozmaitych gier sportowych, 🏐🏓 planszowych itp. 🎲♟Byliśmy na plaży i na lodach. 🏖🍦 Zorganizowaliśmy w szkole salę kinową oglądaliśmy wspólnie wybrany film. 🎥 Było fajnie!

W ciągu roku szkolnego też jest u nas fajnie 👌 – pomimo intensywnej nauki 📚spotyka nas w szkole wiele przyjemności. 🥳 Mamy prawie domowe warunki i wiele ciekawych pomocy dydaktycznych. 🤓 Zaprezentujemy je w kolejnych artykułach naszych aktualności.

Pamiętajcie, że trwają zapisy do Szkoły Kwitnącej Myśli na nowy rok szkolny 2023/2024. 🌼🌻🌷

Dzwońcie i pytajcie o szczegóły! 📞 693 903 060