Urząd Miejski i Komenda Policji – to kolejne miejsca, w których nasi uczniowie poznawali życie! Inaczej mówiąc – uczyli się w terenie. 😊 Spotkanie z Panem Wiceprezydentem – Sebastianem Górskim – obfitowało w pytania dotyczące sportu i edukacji. ⛹️‍♂️📚Nasi uczniowie nie tylko uważnie słuchali wypowiedzi przedstawiciela władzy miejskiej. 🏢 Równie chętnie mówili o sobie. 🧑👦 Było ciekawie i wesoło! 🤓 Po rozmowie zajrzeliśmy do biura Referatu Oświaty i biura podawczego, aby zobaczyć, jak pracują urzędnicy. 🖥 🖨 📞

Odwiedziny w komisariacie obfitowały natomiast w ciekawostki związane z łapaniem przestępców! 🚚 🔍Nasze dzieci zostawiły swoje odciski palców…na szczęście bez żadnej winy😉

Jak zwykle przy okazji odwiedziliśmy też wystawę w Ostrowskim Centrum Kultury. Tym razem prace artystów były bardzo urozmaicone. Wystawione były obrazy przedstawiające martwą naturę, rysunki postaci i krajobrazy. 🎨 🖼 ✏️

Jeśli Twoje dziecko chciałoby się uczyć w naszej kameralnej szkole, to zapraszamy! 🏠 Drugi semestr możemy rozpocząć razem. 😁 Mamy bardzo przyjazne otoczenie i świetną atmosferę. 🌼 Nie mamy ocen bieżących ani dzwonków. Spokojnie uczymy się w oparciu o główne zasady pedagogiki Montessori.

Dzwońcie pod numer 693 903 060 lub piszcie na adres szkolakwitnacejmysli@gmail.com