3. PANEL DYSKUSYJNY za nami! 🤓 Właśnie skończyła się niesamowita wymiana informacji i dobrej energii. 🧠💫 Dziś w naszej szkole zebrało się grono bardzo świadomych rodziców. 👨‍👩‍👦👩‍👦 Wszyscy byliśmy zgodni co do tego, że:

– należy pić dużo wody, 💧

– jeść warzywa i owoce, 🍎🫐🫑🥕

– wybierać produkty ekologiczne, kiedy to jest możliwe, 🌿🪴

– unikać białego pieczywa i słodyczy, ❌🍞🍦🍡❌

ruszać się na świeżym powietrzu zamiast patrzeć w jakikolwiek ekran!!! ⛹️‍♂️🤸‍♀️🤾‍♀️

Zatem zamiast uświadamiania miało miejsce wzajemne wspieranie się. 🫂 Dzielenie się refleksjami i doświadczeniami wyraźnie wzbudzało w nas radość. 😁😍 Pani Halina Zemska potwierdzała zasadność profilaktycznych działań zapewniających zdrowie nam i naszym dzieciom. 👩‍🔬 Opowiadała o sobie, o swojej rodzinie i znajomych, potwierdzając przykładami zalecenia oparte na medycynie naturalnej. 🌞 Już dzisiaj zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu „Jak wychować szczęśliwe dziecko?”, które odbędzie się w przyszłym miesiącu. ⏳ Śledźcie naszą stronę, żeby nie przegapić wydarzenia! 😉