W trakcie DRZWI OTWARTYCH odbędzie się 4. PANEL DYSKUSYJNY dla rodziców! To kolejne wydarzenie z cyklu ,,Jak wychować szczęśliwe dziecko?” O godzinie 17.00 rozpocznie się dyskusja panelowa tym razem na temat „Telefon i komputer – dobro czy zło?”. Rozważania i dylematy dotyczące nowych technologii towarzyszą nam obecnie niemal każdego dnia. Z jednej strony zachwycamy się ich niesamowitymi możliwościami, z drugiej jesteśmy przerażeni ich negatywnym wpływem na nasze życie. 18 marca będziemy wspólnie zastanawiać się przede wszystkim nad tym, jak uchronić nasze dzieci przed uzależnieniem od telefonu i komputera. Przyjdźcie i podzielcie się refleksjami i swoim własnym doświadczeniem!

W czasie toczących się rozmów dzieci wizytujące będą bawiły się z naszymi uczniami pod opieką nauczycieli.

Zapraszamy zatem już na godz. 16.00, aby w ramach DRZWI OTWARTYCH najpierw obejrzeć szkołę. Nasi wychowankowie będą mogli opowiedzieć o tym, jak się uczy w Szkole Kwitnącej Myśli. Nasza kadra pedagogiczna będzie odpowiadać na pytania dotyczące metodyki nauczania. Czerpanie z idei Montessori czy też szkół demokratycznych sprawia, że praca i współpraca w Szkole Kwitnącej Myśli przebiega sprawnie i daje wszystkim wiele satysfakcji.

Zapraszamy serdecznie!