Niedawno nasi uczniowie znowu odwiedzili Bibliotekę Publiczną im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim📚 ! Tym razem uczestniczyli w spotkaniu z pisarzem Krzysztofem Petkiem. 📖 🖊 Mieli okazję zadawać pytania, dowiedzieć się jak powstają książki, jak można podróże wykorzystać w swojej pracy. 🚙 🌎 🚌 W ten sposób bardzo praktycznie, czyli doświadczając nauczyli się, czym jest wywiad! ❓⁉️ I o to chodzi! ❗️‼️ Najlepiej uczymy się doświadczając. 🕵️‍♂️ Dlatego nasi uczniowie tak często wychodzą poza teren szkoły. 🚌 🏤 🏫

Więcej na ten temat możemy Wam powiedzieć na naszych DRZWIACH OTWARTYCH. 🚪Już w poniedziałek – 18 marca zapraszamy na godz. 16.00 na ul. Niegolewskiego 5. 🏡Przyjdźcie zobaczyć nasz piękny ogród, 🌲🌳🌼pomoce dydaktyczne Montessori i posłuchać o tym, jak na co dzień…doświadczamy! 😂