POWITANIE WIOSNY – ten starodawny rytuał odprawiliśmy wczoraj w naszej szkole. ☀️Tegoroczna MARZANNA była jak zwykle… wyjątkowa. 🤣 Na dużym brzuchu siedziała maleńka główka! 🤪 To pomysł uczennicy z klasy pierwszej 💁‍♀️, który spotkał się z akceptacją pozostałych twórców naszej słomianej kukły. Została spalona w ogrodzie. 🔥W ten sposób pożegnaliśmy zimę. 🌬❄️ Chociaż wiosna u jej boku już od dłuższego czasu czekała na swoją kolej. ⛅️ Teraz króluje niepodzielnie. 🪻🌼 Pąki na krzewach i drzewach wyskakują żwawo. 🌱🌿🍃 Najpiękniejsza jest teraz na pewno forsycja. Aha! Nasz kot też brał udział w ceremonii! 😼 Zadanie specjalne dla Was – poszukajcie go na nagraniu. 😉 – ten starodawny rytuał odprawiliśmy wczoraj w naszej szkole. ☀️Tegoroczna MARZANNA była jak zwykle… wyjątkowa. 🤣 Na dużym brzuchu siedziała maleńka główka! 🤪 To pomysł uczennicy z klasy pierwszej 💁‍♀️, który spotkał się z akceptacją pozostałych twórców naszej słomianej kukły. Została spalona w ogrodzie. 🔥W ten sposób pożegnaliśmy zimę. 🌬❄️ Chociaż wiosna u jej boku już od dłuższego czasu czekała na swoją kolej. ⛅️ Teraz króluje niepodzielnie. 🪻🌼 Pąki na krzewach i drzewach wyskakują żwawo. 🌱🌿🍃 Najpiękniejsza jest teraz na pewno forsycja. Aha! Nasz kot też brał udział w ceremonii! 😼 😉