We wtorek, 13 października, w naszej Szkole Kwitnącej Myśli odbyło się miłe spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie ślubowali, mówiąc TAK wszelkim pozytywom przysięgi, a szczególnie, że będą uczyć się pilnie.
Przed uroczystą częścią, uczniowie szkoły zaprezentowali się w krótkim spektaklu pt. „Jak dobrze, że jesteś”. Warto podkreślić, że scenariusz przedstawienia, z zawartym w nim świetnym humorem, błyskotliwością oraz ujmującą aktorską grą, był kompletnie wymyślony przez dzieci.
W trakcie całego wydarzenia, gościła u nas Fundacja im. św. Jadwigi oferując różnego rodzaju gadżety: długopisy, notatniki i… krówki! 🙂 Jednak największą frajdą była możliwość uwiecznienia chwil na fotografii z fotobudki fundacji! Zarówno dzieci, rodzice i nauczyciele chętnie z niej skorzystali.
A my, nauczyciele, dostaliśmy przeeeepiękne bibułowe kwiaty, które zamieniają nasze wnętrza w tajemniczy ogród oraz malowane przez dzieci torby bawełniane! 🙂
Było wyśmienicie!
🙂