Dwa kolejne dni naszych półkolonii minęły równie fajnie! We wtorek graliśmy w rozmaite gry, nie tylko planszówki.📤🎲♟ Przygotowaliśmy też miniplakaty, które postanowiliśmy rozwiesić na drzewach i krzakach w pobliskim lasku.🌲🌳 Okazało się bowiem, że w miejscach wyczyszczonych przez nas w ramach wrześniowej akcji „Sprzątanie świata” na nowo pojawiły się butelki, puszki i inne paskudztwa. 🔋🛢🚿Dlatego chcieliśmy poprosić bywalców naszej wspólnej zieleni, aby zabierali ze sobą swoje śmieci.😄 W środę zrealizowaliśmy zamierzenia! Przy okazji zabraliśmy z lasu kilka kolejnych worków zanieczyszczeń. Ufff, było trochę roboty.😅 Zdążyliśmy też stoczyć następną bitwę na śnieżki.❄️❄️❄️ Aha, przecież środa była dniem teatralnym.🎭 Wszyscy jednak byli na tyle zaangażowani w działania, że nie miał kto robić zdjęć dokumentujących te zajęcia warsztatowe😉

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i szachyMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi i stoiMoże być zdjęciem przedstawiającym drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją, odzież wierzchnia, śnieg i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i odzież wierzchniaMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, odzież wierzchnia, śnieg i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, odzież wierzchnia i śniegMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, odzież wierzchnia, śnieg i drzewo